Charakterystyka modeli fotelików samochodowych espiro

Foteliki samochodowe chronią dziecko w czasie wypadku, amortyzują uderzenia dzięki ochronie bocznej i specjalnym energochłonnym materiałom, z których zostały zrobione, a także dzięki odpowiednio dobranym oddychającym materiałom, gładkim i miękkim w dotyku, zapewniają komfort jazdy najmłodszym pasażerom.

Foteliki dziecięce Espiro

espiro foteliki samochodowe	Jedną z wiodących marek jest espiro – foteliki samochodowe produkowane przez tę markę cieszą się uznaniem wśród rodziców. Można je kupić w rozsądnych cenach, są wygodne i bezpieczne. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka modeli fotelików tej marki. Espiro Gamma Fx to fotelik dedykowany większym dzieciom, ważącym od 15 do 36kg. Fotelik montowany jest przy pomocy systemu Isofix, obecnie najpopularniejszego systemu montażu fotelików w samochodzie. System Isofix stanowią dwa metalowe uchwyty przytwierdzone bezpośrednio do nadwozia umieszczone pomiędzy siedzeniem a oparciem fotela. W modelu tym istnieje możliwość jednoczesnej regulacji zagłówka i szerokości fotelika- dzięki temu fotelik dopasowuje się do dziecka na każdym etapie rozwoju. Wysokie boczne ściany fotelika zapewniają dodatkowo bezpieczeństwo w trakcie uderzeń bocznych. W foteliku zastosowano podwójne zabezpieczenie głowy dzięki zastosowaniu dodatkowych warstw energochłonnych w zagłówku.

espiro foteliki samochodowe	Niespotykanym i bardzo praktycznym usprawnieniem jest dodatkowa półka na drobiazgi wysuwana z siedziska, a także ergonomiczne podłokietniki. Model Star jest nowością w ofercie firmy Espiro. To fotelik- tzw. „nosidełko” przeznaczone jest dla dzieci z grupy wagowej 0+, a więc ważących do 13kg. Espiro Star montowany jest tyłem do kierunku jazdy, za pomocą pasów bezpieczeństwa. Posiada komfortowy uchwyt do przenoszenia i daszek przeciwsłoneczny, zapewniający komfort maluszkowi nawet w bardzo słoneczne i upalne dni. Wyposażony jest w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi ochraniaczami, zapobiegającymi otarciom skóry malucha, skręcaniu się pasów i zabrudzeniu ich przed dziecko. Delikatna wkładka redukcyjna umożliwia podróżowanie noworodkom. Po dokupieniu specjalnych adapterów fotelik można montować na wielu rodzajach wózków. Fabryka, w której produkowany jest fotelik, posiada certyfikat ISO 9001. Do zestawu dołączona jest specjalna i komfortowa osłonka na nóżki.

Espiro jest jedną z popularnych marek, produkujących stosunkowo tanie i bezpieczne foteliki samochodowe. Marka ta należy do cieszącej się szacunkiem na rynku Baby Design Group. Wszystkie modele fotelików tej marki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa i homologację ECE R44/04.

Top