Wypożyczalnia aut – co może oferować?

Wypożyczalnia samochodów musi posiadać dobrą flotę nowych, sprawnych aut. Dzięki temu klienci chętnie będą korzystać z jej usług. Jednak oferta jaką prezentują rozmaite wypożyczalnie może się różnić i nie chodzi tutaj jedynie o marki samochodów, czy o ceny wynajmu. Oferta wynajmu samochodów jest na określony czas.

Wypożyczalnia aut i oferta dla firm

wypożyczalnia aut Najczęściej jest to wynajem na kilka tygodniu, czyli na czas zreperowania pojazdu, czy też na czas pobytu w danym mieście, kiedy auto jest nam potrzebne do przemieszczania się po jednej miejscowości, ale jazda samochodem do niej nie byłaby korzystna. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do osób prywatnych. Znana wypożyczalnia aut w Tarnowie powinna posiadać także zaplecze dla firm. Oferta firmowa może dotyczyć zarówno długości wynajmu (na przykład na dwa lata), jak również wynajmowanych pojazdów (na przykład busy do przewozu pracowników, czy samochody dostawcze do rozwożenia towaru dla klientów). Na taki wynajem przygotowane są zniżki, dzięki temu długoterminowy wynajem jest bardziej opłacalny niż krótkoterminowy. Wypożyczalnia aut może także oferować samochody z kierowcą.

wypożyczalnia aut To opcja dobra dla zagranicznych gości, którzy przebywają w danym mieście na zaproszenie firmy, a ich prawo jazdy nie obowiązuje w naszym kraju. Również na liczne festiwale i gale zaprasza się znamienitych gości, którzy powinni mieć własnego kierowcę, a nie samodzielnie poruszać się po obcym mieście. Kierowca może być także przydatny kiedy ktoś został poszkodowany w wypadku i nie może samodzielnie kierować pojazdem, a dojazd komunikacją miejską czy taksówkami byłby niemożliwy, zbyt drogi, czy zbyt obciążający dla poszkodowanego. Wypożyczalnia samochodów może oferować także auta zastępcze na czas naprawy samochodu. Najczęściej jest to auto z OC sprawcy wypadku. Czasem jednak wypożyczalnia współpracuje z warsztatem i na czas naprawy dostaje się auto w cenie usługi blacharskiej. Wtedy wynajem samochodu zazwyczaj odbywa się bezgotówkowo, czyli pomiędzy ubezpieczycielem, a wypożyczalnią. Firma wynajmująca samochody może też mieć w swojej ofercie samochody na ślub. Takie auto może być nowe, jak również zabytkowe.

Auto na ślub wypożyczane jest z kierowcą lub bez niego, a sam wynajem trwa od jednego do dwóch dni w zależności od tego gdzie odbywa się wesele i czy auto będzie rekwizytem na ślubnej sesji plenerowej. Ładnie wystrojone auto na pewno będzie dobrze dopełniało klimat weselny. Z pewnością dobra wypożyczalnia samochodów ma dobrą ofertę dla każdego klienta prywatnego i firmowego.