Busy Belgia Polska a wakacyjny urlop

Co roku wyjeżdżałam na wakacje do egzotycznych krajów. Lubiłam odpoczywać, a po całym roku pracy nie miałam ochoty na żadne wspinaczki wysokogórskie, czy bieganie po piaskach pustyni. Wołam spędzić ten czas spokojnie, relaksując się i zbierając siły na kolejne miesiące pracy.

Busy Belgia Polska a wakacyjna pogoda

busyTego lata postanowiłam jednak, ze zrobię coś innego i pojadę w jakieś ciekawe miejsce, gdzie będę mogła i odpocząć i pozwiedzać. Wybrałam Brukselę ponieważ skusiły mnie tanie busy radom belgia. Nigdy nie byłam w tym kraju, nie jest to także popularna destynacja turystyczna, więc nie powinno być takich tłumów, jak w Paryżu, czy Rzymie. Poza tym przeczytałam tamtejszy przewodnik turystyczny i zobaczyłam wiele ciekawych miejsc na mapie. Nawet nie dziadziałem, ze Belgia może być taka interesująca! Do tej pory z niczym mi się ona nie kojarzyła, poza Unią Europejską i belgijską czekoladą, a tu proszę, taka niespodzianka. I jeszcze te busy do belgii są w tak korzystnych cenach, tańsze, niż do Francji, czy Włoch! Mój wakacyjny urlop zapowiadał się wspaniale. Jeszcze tylko muszę kupić nową walizkę na kółkach, bo stara nie wygląda już najlepiej i rączka jej się zacina. Potem pakowanie i ruszam w drogę do Brukseli. Początek nie był obiecujący, bo cały dzień padał deszcz i wiał silny wiatr, ale na szczęście już następnego dnia wyszło słońce. Już się bałam, ze będę musiała od razu szukać gdzie stają jakieś busy Belgia Polska, bo jakby tak lało, to nigdzie bym nie poszła.

Dobrze, ze nic takiego się nie stało i mogłam spokojnie pozwiedzać. Zobaczyłam obrazy współczesnych mistrzów, jak i dawnych artystów, byłam w Muzeum Historii i Sztuki, a także w Muzeum Zabawek, bo wydało mi się bardzo fajnym miejscem. Przewozy do belgii to była bardzo dobra decyzja i inwestycja, więc na pewno w przyszłym roku tez pojadę pozwiedzać inne miejsce.